Naudojimo instrukcijos Keto BodyTone

„Keto BodyTone“ instrukcijos

Keto BodyTone kapsulės turi savo ypatybes ir vartojimo indikacijas. Prieš perkant, turėtumėte atidžiai išnagrinėti, kaip svorio netekimas atsiranda dėl ketozės. Tai svarbu tiems, kurie nori pasiekti maksimalios sėkmės svorio metimo procese ir nori žinoti, kaip vartoti šį vaistą.

Kaip vartoti kapsules

kaip vartoti Keto BodyTone kapsules

Keto BodyTone kapsules reikia vartoti griežtai laikantis instrukcijų. Kursas trunka 1 mėnesį. Kapsules reikia gerti 2 kartus per dieną, pusvalandį prieš valgį. Kapsules reikia nuplauti dideliu kiekiu vandens. Juos geriausia vartoti prieš pietus ir vakarienę. Šiais maisto vartojimo laikotarpiais kapsulės absorbuojamos geriausiai. Tokiu atveju dieta turėtų būti koreguojama dėl svorio mažėjimo per ketozę.

Maistinių medžiagų Apytikslis procentas dietoje
Riebalai 70%
Baltymas 25%
Angliavandeniai penki%

Ketozės kapsulės, vartojimo indikacijos

Ketozės kapsulės puikiai tinka tiems, kurie pasirinko ketozę kaip svorio metimo modelį. Pritaikius, kapsulės aktyvina energijos iš riebalų ląstelių priėmimą ir taip jas aktyviai degina. Tai užtikrina didesnę ketoninių kūnų gamybą. Savo ruožtu kūno būklė normalizuojasi, antsvoris išnyks ir apetitas sumažės.

Visų pirma, kapsulės yra skirtos vyrams ir moterims, kenčiantiems nuo riebalų pertekliaus. Vartojimo procese sumažės apetitas, išnyks nuolatinė apatija ir nuovargis. Tinkamai vartojant vaistą, antsvoris išnyks ir virškinimo procesai organizme normalizuosis.

Kontraindikacijos vartoti

Kapsulės neturi kontraindikacijų vartoti. Viskas natūralios kompozicijos dėka. Viskas dėl lengvai virškinamų komponentų, kurie yra vaisto sudėtyje, tarp jų:

  • Beta-hidroksibutiratas sukelia ketozę organizme;
  • Kapsulėse esantis rūgščių ir vitaminų kompleksas padeda skaidyti ir įsisavinti riebalus;
  • Augalų ir žolelių ekstraktai turi antioksidacinį poveikį ir normalizuoja virškinimą;
  • Mikroelementai padeda palaikyti aukštą nepertraukiamos ketozės lygį.

Jei kyla abejonių, kreipkitės į gydytoją. Tačiau liekninančios kapsulės yra visiškai patikrintos ir saugios. Jis apsaugo organizmą nuo diabeto, navikų ir širdies bei kraujagyslių ligų vystymosi. Vaistas yra visiškai saugus ir jį galima įsigyti Lietuvoje.